החופש להיות.jpg

החופש להיות

סדנת קולאז' שיתופי לצוותי עבודה ולמורים 

החופש להיות2.jpg

עברתם תהליך אסטרטגי משמעותי? מחפשים פעילות חווייתית ומגבשת? ואולי אתם מעצבים מחדש את המשרד ורוצים להוסיף לו נגיעה אישית ומשמעותית?

 

הזמינו לכם סדנה ייחודית לצוותי עבודה בה כל משתתף מתנסה בציור חופשי. התוצר הסופי הוא ציור משותף שייתלה אצלכם במשרד.

 

 

משך הסדנה – שעתיים  |  מיקום - גמיש   

 

אם אתם מחפשים משהו קצת פחות אקטיבי, אתם מוזמנים להציץ במפגש הטעימה - שעה של שיחה וטעימה מציור חופשי

* הסדנה מאושרת ע"י עמותת המורים

הזדמנות לחגוג את המגוון האנושי
ואת שיתוף הפעולה בעבודת הצוות

WhatsApp Image 2021-12-19 at 14.18.10.jpeg

מה קורה בסדנה?

1. התנסות אישית בציור חופשי

כל משתתף יתנסה בציור חופשי באמצעות צבעי אקריליק על גבי נייר. הרעיון: לצייר כמו ילדים. המטרה: שחרור וחיבור של כל אחד עם עצמו. ללא ציפיות וללא שיפוט.

2. נגיעות של עיצוב

בחירת מקטעים מועדפים מתוך העבודות האישיות. הרעיון: התמקדות בטוב. המטרה: כל משתתף יביא את עצמו, כמו שהוא בוחר, לעשייה המשותפת.

3. יצירת קולאז' משותף

על גבי קנבס גדול - יצירת קולאז' משותף. הרעיון: כל אחד הוא חלק מהשלם. המטרה: שחרור ואפשור. באמצעות הטכניקה המאפשרת יוצרים יצירה אחת המשותפת לכולם.

בחוץ_edited.jpg
WhatsApp Image 2021-11-09 at 21.26_edited.jpg

הי, אני תמר,

אמנית ויוצרת, בוגרת המדרשה לאמנות, בעלת הסטודיו לציור חופשי בבנימינה ובעלת ניסיון בהנחיה ובליווי קבוצות בתהליכים אסטרטגיים.

אשמח לארח אתכם אצלי, להיפגש אצלכם או בכל מקום שנתאם בינינו.

החופש להיות.jpg
IMG_0074_edited.jpg

דנה

הזמנתי סדנה לצוות שלי לכבוד יום המורה.
תמר הפתיעה אותנו בארגון סביבת יצירה מזמינה ומשמחת, הכניסה אותנו לאווירה בשיחת פתיחה קלילה והסבר פשוט וברור כשמש, וישר רצנו לכני הציור... 
המורים הופתעו מעצמם... מהיכולת להשתחרר מכל עכבה ולצייר כמו ילדים. נהנינו לשחק בצבעים, הרגשנו נוח, ובאווירה שמחה ומשוחררת יצרנו יצירה משותפת וגם יצאנו עם כמה תובנות על הדרך...
מתאים לכל מי שרוצה חוויה אמיתית, כיפית ומושקעת לצוות שלו! חוויה שיש בה ערכים של איפשור, קבלה והעצמה.

?מה אומרים משתתפי הסדנה

WhatsApp Image 2021-11-28 at 15.33_edited.jpg

הדר

כשאמרו לי סדנת ציור, לא ידעתי למה לצפות, אפילו שאלתי את עצמי מה לי ולציור, לא ציירתי מאז הגן וגם אז לא הייתי משהו. אבל אמרתי יאללה, זורמת. אז זרמתי...
תמר הגיעה מלאת חן, קלילות וחוש הומור משובח, הכינה לנו דפים מכחולים אפילו חלוקים שלא נתלכלך. וכך עם הוראות פשוטות מצאתי את עצמי מציירת, מתנסה ומשתחררת. איזה כיף!

אפילו לא חשבתי בזמן הזה על המטלות, על הילדים, על הכביסה ועל העבודה, פשוט הייתי הילדה בגן שמציירת בכיף. ותכלס, גם יצא יפה. בעודי מרוצה מהתוצאה ומהחוויה, קיבלנו הוראה לבחור חלק מהציור לקולאז' קבוצתי.

תוך הסברים על יצירת הרמוניה בצבעים חתכנו, גזרנו והדבקנו קולאז' שיצא יפה מסכום חלקיו. 
היה כיף אדיר. נחמד לפעמים לשחרר, ליצור ולערבב. הנייר סופג הכל, ועם מכחול תמיד אפשר לטשטש, אז אין אפשרות לא ליהנות. היה מקסים. תודה רבה תמר.

יעל_edited_edited.jpg

יעל

קיבלנו מתנה - סדנה לציור חופשי.  המתנה המופלאה הזאת העלתה בחלקנו חששות - אני לא ציירת, לא מבינה באומנות ואיך אמצא את עצמי שם?
כאשר עמדתי מול הדף החלק נבהלתי. מאיפה להתחיל?? כל נגיעה של המכחול נתפסה מבחינתי כגורלית ואז הבנתי - אין חוקים, אין כללים ואין נכון או לא נכון. פשוט להיות אני. בכל רגע נתון בציור אני יכולה "להתחיל מחדש" וכמו בחיים "לפתוח דף חדש", למרות שהדף כבר לא חלק. הכל בר שינוי וניתן לבנות מחדש.

תודה לך תמר שאפשרת לנו להיפתח ולהשתחרר.. 

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Pinterest